Güncel konular: Avrupa Merkez Bankası, Dolar/TL Alış ve Satış Fiyatı

Comic: Markets Brace for Earnings Parade as Wall Street Notches Fresh Record Highs

Comic: Markets Brace for Earnings Parade as Wall Street Notches Fresh Record Highs

Tarih: 16 Ocak 2020 17:36

Yazar: Jesse Cohen

Investing.com – Wall Street'in dördüncü çeyrek (Q4) kazanç dönemi bu hafta başladı, 24 şirket son raporlarını paylaşıyor.

Banka kazançları bu hafta, JPMorgan (NYSE:JPM), Citigroup (NYSE:C), Wells Fargo (NYSE:WFC), Bank of America (NYSE:BAC), Goldman Sachs (NYSE:GS) ve Morgan Stanley (NYSE:MS) gibi Wall Street’in majör bankalarının raporları ile ilginin merkezinde oldu.

Gelecek hafta, Netflix (NASDAQ:NFLX) ve Intel (NASDAQ:INTC) gibi ABD’nin büyük teknoloji isimleri ile beraber dördüncü çeyrek kazanç döneminin ilk yoğun haftası olacak.

Bir sonraki hafta ise Apple (NASDAQ:AAPL), Microsoft (NASDAQ:MSFT), Facebook (NASDAQ:FB), Advanced Micro Devices (NASDAQ:AMD), Tesla (NASDAQ:TSLA), Boeing (NYSE:BA), Caterpillar (NYSE:CAT) ve McDonalds gibi üst düzey şirketleri göreceğiz.

Gelecek haftalarda raporlama yapacak olan isimler arasında; Beyond Meat (NASDAQ:BYND), Alibaba (NYSE:BABA), IBM (NYSE:IBM), eBay (NASDAQ:EBAY), PayPal, Qualcomm (NASDAQ:QCOM), Procter & Gamble, Johnson & Johnson, 3M (NYSE:MMM), General Electric (NYSE:GE), UPS, Coca Cola, Visa (NYSE:V), Mastercard (NYSE:MA), American Express (NYSE:AXP), Starbucks (NASDAQ:SBUX), AT&T, Verizon (NYSE:VZ), Comcast (NASDAQ:CMCSA), Lockheed Martin (NYSE:LMT), Raytheon (NYSE:RTN), Northrop Grumman (NYSE:NOC), United Technologies (NYSE:UTX), Exxon Mobil (NYSE:XOM) ve Chevron (NYSE:CVX) var.

Dow endeksinin şimdiye kadar ilk kez 29.000 seviyesi üzerinde kapatmasıyla Çarşamba günü ABD piyasaları yüksek işlem gördü.

Wall Street’in majör endeksleri rekor yükseklere koşarken, parti bugün de devam edeceğe benziyor.

Investing.com’un diğer karikatürlerini görmek için tıklayınız: http://tr.investing.com/analysis/comics

-- Bu haberde Reuters’ın katkısı bulunmaktadır.


Etiketler:  Comic Markets Brace for Earnings Parade as Wall Street Notches Fresh Record HighsYORUMLAR

Popüler Haberler

SON DAKİKA HABERLER